

Uw veiligheid is belangrijk voor ons!
Voor 16 uur besteld, op hetzelfde dag verzonden!
14 dagen bedenktijd!
Deze elegante uniseks ketting van XUPING, gemaakt van een hoogwaardige koperlegering en prachtig rosé gold plated, valt op door zijn verfijning en tijdloze design. De Cubaanse schakelstructuur, met een breedte van 5 mm en een dikte van 2,5 mm, zorgt voor een opvallende en veelzijdige uitstraling. Ideaal voor wie op zoek is naar een accessoire dat stijl en onderscheid combineert.
Met een lengte van 50 cm zit deze ketting comfortabel om de hals en verfraait elke outfit met zijn subtiele glans en verfijnde afwerking. De verlengde karabijnsluiting is niet alleen veilig en praktisch, maar is ook voorzien van het gegraveerde XUPING-logo, wat het ontwerp een exclusief tintje geeft.
Deze ketting is de perfecte keuze voor iedereen die op zoek is naar een modern en elegant accessoire dat bij elke gelegenheid persoonlijkheid en verfijning uitstraalt.
Afmetingen ketting:
• Lengte: 50 cm
• Breedte: 5,5 mm
• Dikte: 2,5 mm
• Gewicht: 29 gram
• De Cubaanse ketting word verzonden met een sieradenzakje! Het beste cadeau om te geven aan iemand om wie je geeft, zoals je vrouw, man, moeder, vader, zus, broer, tante, oom, familielid, vriend of zelfs jezelf. Voor alle soorten feestdagen zoals Kerstmis, Nieuwjaar, Valentijnsdag, Moederdag, Vaderdag, Verjaardag.
Onderhoud van dit juweel:
• Vermijd zweten tijdens het dragen van de ketting.
• Houd de ketting uit de buurt van chemicaliën zoals crèmes, parfums, etc.
• Draag de ketting niet tijdens het slapen.
• Draag de ketting niet tijdens het baden.
• Bewaar de ketting in een doos of tas wanneer u hem niet gebruikt.
Misschien vind je dit ook leuk