- Niet op voorraad

Uw veiligheid is belangrijk voor ons!
Voor 16 uur besteld, op hetzelfde dag verzonden!
14 dagen bedenktijd!
Deze mooie oorbellen zijn samengesteld uit een ronde, eenvoudige en klassieke oorbel en een dubbele klaverblad hanger met een prachtig gefacetteerd zikonia kristal. Ze zijn fantastisch en combineren perfect met allerlei looks, van een informele bijeenkomst tot de meest bijzondere gelegenheden.
Het klavertje vier wordt al jaren beschouwd als een gelukssymbool en komt voort uit de viering van Saint Patrick's Day. Elk blad van het klavertje vier heeft zijn eigen betekenis. De een symboliseert hoop, een ander symboliseert geloof, een ander symboliseert liefde en ten slotte symboliseert geluk.
De oorbellen zijn gemaakt van Titanium roestvrij staal. Titanium is een materiaal . Het is lichter dan staal, het is zeer goed bestand tegen corrosie en het is veilig voor mensen met een allergie, aangezien het de oorlellen niet beschadigt. Ze behouden hun glans en zijn gemakkelijk te onderhouden en schoon te maken. Je kunt ze altijd dragen, want ze zijn ook voor gebruik in de stad en hebben een zeer aantrekkelijke uitstraling.
Afmetingen oorbellen:
* De oorringen hebben een diameter van 13,5 mm en een breedte van 3 mm.
* De totale lengte van de oorbellen is 30 mm.
* Gewicht per oorbe 2,25 gram.
* Deze oorbellen worden per paar verkocht en worden verzonde in een sieradentas. Perfect als cadeau!
Specificaties
Misschien vind je dit ook leuk