

Uw veiligheid is belangrijk voor ons!
Voor 16 uur besteld, op hetzelfde dag verzonden!
14 dagen bedenktijd!
Het is een mooie herenarmband, handgemaakt met de macramé techniek, met 4 mm dik zwart nylondraad.
Exclusief esde2-ontwerp, met een buisapplicatie aan de voorkant met details en twee roestvrijstalen doppen van chirurgische kwaliteit, één aan elk uiteinde van de verstelbare sluiting.
* Let op: als de sluiting van de armband te lang is, kun je deze naar wens inkorten en de uiteinden opnieuw branden met een aansteker.
Ongetwijfeld een origineel en mooi accessoire om elke dag te dragen en ideaal om te combineren met diverse armbanden. Het zal er geweldig uitzien!
Afmetingen armband:
* Een maat
* De lengte is gemakkelijk verstelbaar van 18 cm tot 26 cm met het schuifsysteem.
* Breedte: 4 mm
* Levensboom: 18 mm x 15 mm
* Stalen kralen: 4 mm
* De armband is verpakt in een sieradenzakje! Een geweldig cadeau voor vaderdag, jubileum, bruiloft, verjaardag, vakantie, Kerstmis, Valentijnsdag, afstudeercadeau voor broer, vader, opa, zoon, echtgenoot, vriend, oom, tiener, beste vriend of voor jezelf.
Specificaties
Misschien vind je dit ook leuk