- Nieuw

De ronde hanger wordt zonder Jasseron-ketting verkocht, maar als je hem samen met de Jasseron-ketting koopt, krijg je een korting van € 5 (koop hier)
Uw veiligheid is belangrijk voor ons!
Voor 16 uur besteld, op hetzelfde dag verzonden!
14 dagen bedenktijd!
Unisex hanger, ontworpen en handgemaakt door esde2 met hoogwaardige materialen zoals roestvrij staal en natuursteen.
Dit elegante accessoire bestaat uit een rond, opengewerkt onderdeel met een 10 mm grote steen van rode carneool agaat, die erin wordt gestoken met een staafje. Aan elke kant van de steen bevindt zich een platte roestvrijstalen afstandhouder, wat zorgt voor balans en detail in het ontwerp.
De staafjes bevinden zich aan de buitenkant van de hanger, wat zorgt voor een moderne en onderscheidende uitstraling.
De hanger is 25 mm x 23 mm x 10 mm inclusief het oogje, geschikt voor kettingen tot 4 mm dik.
Een prachtige hanger die elke stijl een unieke touch geeft, voor zowel dames als heren.
Afmetingen hanger:
• Hanger: 25 x 23 x 10 mm
• De hanger is geschikt voor kettingen tot 4 mm dik.
• Gewicht hanger: 4,5 gram
• De ronde hanger (exclusief ketting) wordt geleverd met een zwart fluwelen zakje! Een prachtig cadeau om te geven aan iemand die je dierbaar is, zoals je vrouw, man, moeder, vader, zus, broer, tante, oom, familielid, vriend of zelfs jezelf! Ideaal voor elke gelegenheid, zoals Kerstmis, Nieuwjaar, Valentijnsdag, Moederdag, Vaderdag, verjaardagen, enz.
Specificaties
Specifieke referenties
Misschien vind je dit ook leuk