- Nieuw

De hanger wordt zonder Jasseron-ketting verkocht, maar als je hem samen met de Jasseron-ketting koopt, krijg je een korting van € 5 (koop hier)
Uw veiligheid is belangrijk voor ons!
Voor 16 uur besteld, op hetzelfde dag verzonden!
14 dagen bedenktijd!
Deze elegante dameshanger is ontworpen en met de hand vervaardigd door esde2, met behulp van hoogwaardige materialen zoals gepolijst roestvrij staal en Oostenrijkse kristallen.
Het sieraad bestaat uit roestvrijstalen ringen die met de hand zijn vervaardigd en met elkaar verweven tot een delicate, buisvormige hanger. Binnenin zijn drie 8 mm gefacetteerde Oostenrijkse kristalkralen gezet in een levendige en opvallende, ondoorzichtige oranje kleur, wat zorgt voor helderheid en een vleugje klasse.
De hanger is 28 mm x 12 mm groot, exclusief het oogje. Hij is geschikt voor kettingen tot 4 mm dik en biedt veelzijdigheid, waardoor hij te combineren is met verschillende kettingstijlen en vrouwelijke looks.
Afmetingen hanger:
• Hanger: 35 x 12 mm
• De hanger is geschikt voor kettingen tot 4 mm dik.
• Gewicht hanger: 7,5 gram
• De buis hanger (exclusief ketting) wordt verzonden in een sieradenzakje! Het beste cadeau om te geven aan iemand om wie je geeft, zoals je vrouw, moeder, zus, tante, familielid, vriend of zelfs jezelf. Voor alle soorten feestdagen zoals Kerstmis, Nieuwjaar, Valentijnsdag, Moederdag, Verjaardag, Jubileum, enz.
Misschien vind je dit ook leuk