- Nieuw

Uw veiligheid is belangrijk voor ons!
Voor 16 uur besteld, op hetzelfde dag verzonden!
14 dagen bedenktijd!
Deze unisex ketting, ontworpen en met de hand vervaardigd door esde2, combineert op meesterlijke wijze de sterkte van gepolijst roestvrij staal met de tijdloze elegantie van natuurlijke zoetwaterparels.
Het sieraad bestaat uit twee perfect contrasterende helften:
• De ene helft bestaat uit een stevige en moderne schakelketting van 7 mm breed in Figaro-stijl.
• De andere helft is gemaakt van natuurlijke zoetwaterparels van 7-8 mm in een delicate witte kleur, elk met de hand geregen met roestvrijstalen draad met behulp van een traditionele krimptechniek, wat zorgt voor exclusiviteit en een ambachtelijk karakter.
De ketting is 52 cm lang, sluit met een veilige en stevige karabijnsluiting en heeft aan het uiteinde een platte, ronde hanger met het esde2-merk gegraveerd, als keurmerk.
Een veelzijdig en elegant accessoire, ideaal voor zowel een verfijnde look als een eigentijdse, stedelijke stijl.
Afmetingen ketting:
• Lengte: 52 cm
• Schakelbreedte: 7-8 mm
• Gewicht: 28 gram
• De ketting wordt geleverd met een sieradenzakje! Het beste cadeau om te geven aan iemand om wie je geeft, zoals je vrouw, man, moeder, vader, zus, broer, tante, oom, familielid, vriend of zelfs jezelf. Voor alle soorten feestdagen zoals Kerstmis, Nieuwjaar, Valentijnsdag, Moederdag, Vaderdag, Verjaardag, Jubileum, enz.
Misschien vind je dit ook leuk